Welkom bij een nieuwe aflevering van de Nederlandse BI Podcast! Het is TechEd seizoen, en hoewel de conferentie dit jaar virtueel is, zijn er genoeg spannende aankondigingen om over te praten. In deze aflevering bespreken we de belangrijkste nieuwsitems uit de keynote van SAP TechEd 2024, met een focus op data en analytics. Ons illustere panel bespreekt onder andere AI, SAP DataSphere, SAP Analytics Cloud, Snowflake (believe it or not) en nog veel meer!
Inhoud:
Timestamps:
- [00:00:00] Introductie en TechEd 2024 overzicht - [00:01:30] AI agents en autonome bedrijfsprocessen - [00:02:50] Data Lakes en SAP DataSphere: de vervanger van BW4? - [00:05:00] Snowflake integratie en de impact op SAP’s ecosysteem - [00:07:15] SAP Analytics Cloud updates: wat is er nieuw? - [00:10:30] Hybride oplossingen tussen BW en DataSphere - [00:15:00] Toekomst van AI en SAP: wat kunnen we verwachten? - [00:20:30] Afsluiting en vooruitblik op de rest van TechEd 2024
Key Takeaways: - AI en generatieve AI gaan een steeds grotere rol spelen binnen SAP’s portfolio. - SAP DataSphere biedt nieuwe mogelijkheden voor datamanagement, vooral in combinatie met Data Lakes. - De integratie met Snowflake laat zien dat SAP steeds meer samenwerkt met concurrerende platformen om hybride oplossingen mogelijk te maken. - Nieuwe updates in SAP Analytics Cloud versterken de analytics- en rapportagemogelijkheden van het platform.
Blijf op de hoogte van al het TechEd-nieuws en abonneer je op de Nederlandse BI Podcast voor meer inzichten en updates!